Коли вам за тридцять – за плечима у вас чимало досягнутих вершин та кар’єрних перемог. Та якщо поряд немає другої половинки – людина не почуватиметься повністю успішною та щасливою. Читати далі…


У кожної людини бувають свої особливі дні, радістю яких вона хотіла б поділитися із близькими та друзями. Будь це весілля чи день народження, хрестини чи іменини – кожен хотів би провести своє свято на висоті та зробити цей день незабутнім.

Мабуть, найважливішим у підготовці до святкування є вибір місця проведення бенкету.

Читати далі…


В наш час столи закладів громадського харчування заповнила  їжа, в якій присутні штучні барвники, ароматизатори, підсилювачі смаку. Ресторани та кафе стараются «полегшити собі життя», додаючи ці складові в їжу адже і собівартість їх менша, ніж натуральних, і готувати з ними швидше, і зберігаються вони набагато довше.

Читати далі…


Щоб добре працювати кожна людина, передусім, має добре харчуватися. Зазвичай більшість часу люди проводять на роботі. Після важкого робочого дня вам потрібно затратити багато сил, грошей та часу на купівлю продуктів та готування їжі. Ви можете довірити турботу про ваш обідній стіл нашому ресторану.  З рестораном Будьмо ви будете насолоджуватися смачними вишуканими стравами, які персонал нашого закладу доставить безпосередньо у ваш офіс.

Читати далі…


Коли людина обирає для себе кафе чи ресторан – вона керується смаком кухні, різноманітністю меню, атмосферою закладу та цінами. Завітавши у ресторан Будьмо, ви відкритєте для себе чудове місце для відпочинку чи проведення бенкетів.

Дві речі тут вас приємно здивують — це ціни та якість обслуговування. Атмосфера ресторану змусить забути про всі проблеми і турботи, та веселитись від душі!

Читати далі…


Часто людина, втомившись від стрімкого руху, людності та шуму міста, потребує «утечі» туди, де тихо затишно і чисто. Вона шукає мальовничі місця поза містом, де можна відпочити не тільки тілом, але і душею. Саме такий затишок пропонує вам ресторан Будьмо.

Читати далі…